Projektant wnętrz - Poznań

Otwierasz właśnie sklep, salon, studio itp. Wnętrze ma przyciągać wzrok, zachęcać klientów do częstszych odwiedzin. Twoi klienci muszą czuć pozytywną energię panującą w salonie czy sklepie, chcieć ponownie zajrzeć do Ciebie. W pięknym miejscu chce się pracować, Twoi pracownicy będą z uśmiechem na ustach przychodzić do pracy i obsługiwać klientów. To przyciągnie potencjalnych klientów, a obroty ze sprzedaży wzrosną. Zadaniem projektantów wnętrz jest zaaranżować wnętrze w taki sposób, aby było one połączeniem estetyki, pozytywnej energii, piękna i, przede wszystkim, wyrażać Twoją osobowość.

Zanim zaczną projektować, przeprowadzą z Tobą wywiad. Dowiedzą się czego oczekujesz, jakie są Twoje wymagania wizualne i funkcjonalne. Ocenią możliwości techniczne wnętrza. Następnie przejdą do dalszego działania. W pierwszym etapie projektowania zajmą się częścią koncepcyjną. Przygotują rzuty układu funkcjonalno – przestrzennego i wizualizacje projektowanych pomieszczeń. W drugim etapie przejdą do części wykonawczej, czyli do sporządzania dokumentacji technicznej na podstawie projektu koncepcyjnego, a także dokumentacji technicznej indywidualnie projektowanych elementów wnętrza oraz do zestawiania materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrz, a w końcu wreszcie do dobierania kolorów. Na życzenie klienta zajmą się nadzorem nad projektem, czyli będę kontrolować postęp pracy na budowie i sprawdzać ich zgodność z projektem wykonawczym.

Każdy projektant wnętrz z KropkaProjekt z Poznania, tworzy przede wszystkim w rejonie miasta Poznań i jego okolic. Podejmie jednak również zlecenia z całej Polski.

Szukając projektantów wnętrz z Poznania zapoznaj się z ofertą KropkaProjekt na http://architekt.kropkaprojekt.pl/.